Dzisiaj mamy: Niedziela, 2 Październik 2022

#PrasówkaEcomersy: tydzień 27.12 - 31.12

2022.01.03

Nasi czytelnicy mogli dowiedzieć się, jakie rozwiązania szykuje firma DeliveryCouple, a także poznać plany marki Crocs, która przejmuje Heydude. Postanowiliśmy wyjaśnić też najważniejsze pojęcia związane z tworzeniem contentu w sklepie internetowym – artykuł znalazł się w Strefie Wiedzy. Przedstawiliśmy ofertę portalu Joyful i pisaliśmy, dlaczego warto nawiązać współpracę z tą platformą. Radziliśmy również, jak ułatwić płatności w e-sklepie. Z kolei w Ecomersach Basic pojawił się tekst na temat SEO w sklepie internetowym.

Roboty DeliveryCouple będą dowozić zakupy i jedzenie

Na polskim rynku mają się pojawić roboty, które zajmą się dowożeniem jedzenia i zakupów prosto pod drzwi. Firma DeliveryCouple zapowiada, że za 2-3 lata automatyczni kurierzy mogą na stałe wejść w miejski krajobraz.

https://ecomersy.pl/plany-deliverycouple-roboty-beda-dowozic-zakupy-i-przesylki

Content w e-sklepie – wyjaśniamy najważniejsze pojęcia

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się, jak powinien wyglądać Twój content marketing? Gubisz się w gąszczu pojęć i porad, które znajdujesz w sieci? Chcielibyśmy Ci pomóc i uporządkować najważniejszą wiedzę. Zebraliśmy więc w jedno miejsce kluczowe pojęcia związane z tworzeniem treści. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

https://ecomersy.pl/content-w-e-sklepie-wyjasniamy-najwazniejsze-pojecia

Sprawdź, dlaczego warto sprzedawać na Joyful.pl!

Prowadzisz butik online i nie masz pomysłu, jak dotrzeć do większej liczby klientów? Nie musisz działać samodzielnie! Wykorzystaj potencjał omnichannel, czyli sprzedaży wielokanałowej. Platforma Joyful powstała z myślą o polskich firmach z branży fashion. Mniejszym i średnim biznesom trudno się wypromować ze względu na ogromną konkurencję i gigantycznych graczy na rynku. Dlatego właśnie marketplace to idealne rozwiązanie!

https://ecomersy.pl/sprawdz-dlaczego-warto-sprzedawac-na-joyfulpl

Spraw, by płatności w Twoim e-sklepie były łatwiejsze

Chcesz, by proces płatności w Twoim sklepie internetowym był łatwy i intuicyjny? Możesz go usprawnić. Gwarantujemy, że jest to element, który pozytywnie wpływa na sprzedaż. Potencjalni klienci zwracają na to sporą uwagę, dlatego warto zastanowić się, co powinieneś zmienić.

https://ecomersy.pl/spraw-by-platnosci-w-twoim-e-sklepie-byly-latwiejsze

Crocs przejmuje Heydude i jak zawsze stawia na casual

Marka Crocs ma plany w związku z firmą Heydude. Włoski producent obuwia zostanie kupiony za 2,5 mld dolarów. Na tę decyzję miała wpływ pandemia.

https://ecomersy.pl/crocs-przejmuje-heydude-i-jak-zawsze-stawia-na-casual

Ecomersy Basic #10: Co to jest SEO w sklepie internetowym?

Prowadzisz własny e-sklep i zastanawiasz się, jak zdobyć nowych klientów? Kluczem do sukcesu jest odpowiednia optymalizacja, która pozwoli na zwiększenie widoczności w sieci. Ten cel można osiągnąć za pomocą SEO, czyli pozycjonowania. Sprawdź, co dokładnie mamy na myśli.

https://ecomersy.pl/ecomersy-basic-10-co-to-jest-seo-w-sklepie-internetowym

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

2022.09.30
Modę na krótkie, kreatywne filmiki zapoczątkował TikTok. Jako że aplikacja cieszy się tak ogromną popularnością, dwa konkurencyjne serwisy postanowiły przejąć od niej format niedługich video, dzięki którym można promować swoją markę i nie tylko. Na początku Reelsy pojawiły się na Instagramie, potem przyszedł czas na Facebooka. Jeżeli chcesz dowiedzieć się,...
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...