Dzisiaj mamy: Wtorek, 23 Lipiec 2024

#PrasówkaEcomersy: tydzień 27.12 - 31.12

2022.01.03

Nasi czytelnicy mogli dowiedzieć się, jakie rozwiązania szykuje firma DeliveryCouple, a także poznać plany marki Crocs, która przejmuje Heydude. Postanowiliśmy wyjaśnić też najważniejsze pojęcia związane z tworzeniem contentu w sklepie internetowym – artykuł znalazł się w Strefie Wiedzy. Przedstawiliśmy ofertę portalu Joyful i pisaliśmy, dlaczego warto nawiązać współpracę z tą platformą. Radziliśmy również, jak ułatwić płatności w e-sklepie. Z kolei w Ecomersach Basic pojawił się tekst na temat SEO w sklepie internetowym.

Roboty DeliveryCouple będą dowozić zakupy i jedzenie

Na polskim rynku mają się pojawić roboty, które zajmą się dowożeniem jedzenia i zakupów prosto pod drzwi. Firma DeliveryCouple zapowiada, że za 2-3 lata automatyczni kurierzy mogą na stałe wejść w miejski krajobraz.

https://ecomersy.pl/plany-deliverycouple-roboty-beda-dowozic-zakupy-i-przesylki

Content w e-sklepie – wyjaśniamy najważniejsze pojęcia

Prowadzisz sklep internetowy i zastanawiasz się, jak powinien wyglądać Twój content marketing? Gubisz się w gąszczu pojęć i porad, które znajdujesz w sieci? Chcielibyśmy Ci pomóc i uporządkować najważniejszą wiedzę. Zebraliśmy więc w jedno miejsce kluczowe pojęcia związane z tworzeniem treści. Przekonaj się, że to nie takie trudne!

https://ecomersy.pl/content-w-e-sklepie-wyjasniamy-najwazniejsze-pojecia

Sprawdź, dlaczego warto sprzedawać na Joyful.pl!

Prowadzisz butik online i nie masz pomysłu, jak dotrzeć do większej liczby klientów? Nie musisz działać samodzielnie! Wykorzystaj potencjał omnichannel, czyli sprzedaży wielokanałowej. Platforma Joyful powstała z myślą o polskich firmach z branży fashion. Mniejszym i średnim biznesom trudno się wypromować ze względu na ogromną konkurencję i gigantycznych graczy na rynku. Dlatego właśnie marketplace to idealne rozwiązanie!

https://ecomersy.pl/sprawdz-dlaczego-warto-sprzedawac-na-joyfulpl

Spraw, by płatności w Twoim e-sklepie były łatwiejsze

Chcesz, by proces płatności w Twoim sklepie internetowym był łatwy i intuicyjny? Możesz go usprawnić. Gwarantujemy, że jest to element, który pozytywnie wpływa na sprzedaż. Potencjalni klienci zwracają na to sporą uwagę, dlatego warto zastanowić się, co powinieneś zmienić.

https://ecomersy.pl/spraw-by-platnosci-w-twoim-e-sklepie-byly-latwiejsze

Crocs przejmuje Heydude i jak zawsze stawia na casual

Marka Crocs ma plany w związku z firmą Heydude. Włoski producent obuwia zostanie kupiony za 2,5 mld dolarów. Na tę decyzję miała wpływ pandemia.

https://ecomersy.pl/crocs-przejmuje-heydude-i-jak-zawsze-stawia-na-casual

Ecomersy Basic #10: Co to jest SEO w sklepie internetowym?

Prowadzisz własny e-sklep i zastanawiasz się, jak zdobyć nowych klientów? Kluczem do sukcesu jest odpowiednia optymalizacja, która pozwoli na zwiększenie widoczności w sieci. Ten cel można osiągnąć za pomocą SEO, czyli pozycjonowania. Sprawdź, co dokładnie mamy na myśli.

https://ecomersy.pl/ecomersy-basic-10-co-to-jest-seo-w-sklepie-internetowym

Polecamy