Dzisiaj mamy: Sobota, 2 Grudzień 2023

Sklepy internetowe i firmy związane z e-commerce wspierają WOŚP

2023.01.23

31. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami! Licytacje zakończą się 29 stycznia 2023 roku. Do tego dnia Polacy angażują się w pomoc i wpłacają pieniądze, które zostają przeznaczone na cele charytatywne. W tym roku celem jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Jesteś ciekawy, jakie sklepy internetowe i firmy związane z e-commerce zaangażowały się we wsparcie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Allegro

Platforma Allegro od lat pozostaje jednym z najważniejszych podmiotów zaangażowanych we współpracę z fundacją WOŚP. W serwisie możemy znaleźć mnóstwo różnych aukcji, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Wylicytować można kolację z Magdą Linette, odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiego czy statuetkę Wiktora 2009 za Osobowość Telewizyjną należącą do Kuby Wojewódzkiego. Na stronie https://www.aukcje.wosp.org.pl/ widnieje całe mnóstwo aukcji.

Answear

Modowa platforma Answear również deklaruje wsparcie dla WOŚP-u. Spółka przekazała na aukcję wyprawę do Finlandii w poszukiwaniu zorzy polarnej, na którą można zabrać walizki wypełnione zimowymi ubraniami z kolekcji marek oferujących swoje produkty na Answear.com. Dokładniej mówiąc, chodzi o weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kakslauttanen Arctic, resorcie położonym w regionie Saariselkä Fell w fińskiej części Laponii. Zwycięzca może liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak nocleg w przeszklonym igloo.

Tania Książka

Księgarnia internetowa Tania Książka wystawiła na aukcję zwiedzanie „książkowego raju”, czyli swojego magazynu. Licytacja jest dostępna na Allegro, w kategorii „Wyjątkowe chwile”. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą zwiedzi magazyn w Białym Stoku, gdzie znajduje się kilkaset tysięcy książek – na powierzchni niemal 10 tys. metrów kwadratowych. Otrzyma również paczkę z 31 wybranymi przez Tanią Książkę tytułami.

mBank

mBank wspiera WOŚP pod hasłem „Gramy razem cały rok!”. Można więc pomagać fundacji również po finale – przekazując drobne kwoty podczas dokonywania płatności. Aby to zrobić, należy wybrać opcję „Wspieraj cały rok” w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej bądź wspierać Orkiestrę drobną kwotą po każdej płatności czy stałą kwotą co miesiąc. W każdej chwili da się sprawdzić, ile pieniędzy zostało oddane na WOŚP i ustawić limit miesięcznych wpłat.

GetResponse

GetResponse to polska platforma do online marketingu. Od 1998 roku oferuje rozwiązania do prowadzenia kampanii marketingowych i sprzedażowych. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy korzysta z GetResponse do komunikacji wokół projektów. Platforma umożliwia kontakt z wieloma grupami odbiorców, organizację webinarów edukacyjnych przed finałami, interakcję podczas wydarzeń na żywo czy zbieranie informacji od użytkowników.

PayU

Dzięki inicjatywnie PayU, znanego systemu płatności online, darczyńcy WOŚP mogą wziąć udział w zbiórkach internetowych, wpłacając określone kwoty przez Internet. PayU zapewnia bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Od kilku lat popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne zbiórki do tekturowych puszek, ale również e-skarbonki, licytacje czy puszki online. Fintech pozwala na realizowanie płatności szybkim przelewem, kartą płatniczą, BLIK-iem czy cyfrowym portfelem. Więcej informacji znajdziesz na stronie .

Źródło zdjęcia: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sportowe-aukcje-allegro-dla-wosp

Polecamy
Ecomersy basic
#Ecomersy Basic #105: Personalizacja w e-commerce. Mów tak, by Cię słyszano

#Ecomersy Basic #105: Personalizacja w e-commerce. Mów tak, by Cię słyszano

2023.12.01
W świecie e-commerce personalizacja staje się coraz ważniejsza – sklepów internetowych przybywa, konkurencja rośnie, a klienci mają duże wymagania. Doskonałą metodą na wyróżnienie się z tłumu jest umiejętność dostarczania spersonalizowanych doświadczeń zakupowych. Zastanówmy się, dlaczego są one tak ważne dla budowania trwałych relacji z konsumentami i w jaki sposób możesz...
#EcomersyBasic #104: Jak zdobywać lajki na firmowym profilu FB?

#EcomersyBasic #104: Jak zdobywać lajki na firmowym profilu FB?

2023.11.24
Facebook od kilku (a nawet kilkunastu) lat pozostaje jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Jeśli prowadzisz firmowy profil na tej platformie i chcesz dotrzeć do większej liczby użytkowników, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak istotne w budowaniu zasięgu i zaangażowania są lajki. Zastanawiasz się, jak skutecznie zdobywać te cenne...
#EcomersyBasic #103: Jak sobie radzić z sezonowymi spadkami sprzedaży w sklepie internetowym?

#EcomersyBasic #103: Jak sobie radzić z sezonowymi spadkami sprzedaży w sklepie internetowym?

2023.11.16
Dynamika rynku e-commerce często podlega zmianom, a sklepy online muszą skutecznie radzić sobie z sezonowymi spadkami sprzedaży. Regularne fluktuacje popytu mogą stanowić wyzwanie dla przedsiębiorców, ponieważ wymagają elastyczności i strategicznego podejście. W tym kontekście istotne staje się pytanie: jak efektywnie zarządzać e-sklepem w różnych okresach roku, utrzymując stabilność i zadowolenie...
#EcomersyBasic #102: Jak podnieść obrót w e-sklepie przed Świętami Bożego Narodzenia?

#EcomersyBasic #102: Jak podnieść obrót w e-sklepie przed Świętami Bożego Narodzenia?

2023.11.09
Mamy połowę listopada, jesteśmy jeszcze przed Black Friday – wydawać by się mogło, że do Świąt Bożego Narodzenia pozostało dużo czasu. W świecie e-commerce czas płynie nieco innym rytmem, a do dużych wydarzeń warto przygotowywać się wcześniej. W dzisiejszym artykule zastanowimy się, jak „rozruszać” sklep internetowy jeszcze przed Gwiazdką, aby...