Dzisiaj mamy: Wtorek, 31 Styczeń 2023

Sklepy internetowe i firmy związane z e-commerce wspierają WOŚP

2023.01.23

31. finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami! Licytacje zakończą się 29 stycznia 2023 roku. Do tego dnia Polacy angażują się w pomoc i wpłacają pieniądze, które zostają przeznaczone na cele charytatywne. W tym roku celem jest zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy. Jesteś ciekawy, jakie sklepy internetowe i firmy związane z e-commerce zaangażowały się we wsparcie Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy?

Allegro

Platforma Allegro od lat pozostaje jednym z najważniejszych podmiotów zaangażowanych we współpracę z fundacją WOŚP. W serwisie możemy znaleźć mnóstwo różnych aukcji, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Wylicytować można kolację z Magdą Linette, odkurzanie mieszkania przez Andrzeja Grabowskiego czy statuetkę Wiktora 2009 za Osobowość Telewizyjną należącą do Kuby Wojewódzkiego. Na stronie https://www.aukcje.wosp.org.pl/ widnieje całe mnóstwo aukcji.

Answear

Modowa platforma Answear również deklaruje wsparcie dla WOŚP-u. Spółka przekazała na aukcję wyprawę do Finlandii w poszukiwaniu zorzy polarnej, na którą można zabrać walizki wypełnione zimowymi ubraniami z kolekcji marek oferujących swoje produkty na Answear.com. Dokładniej mówiąc, chodzi o weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kakslauttanen Arctic, resorcie położonym w regionie Saariselkä Fell w fińskiej części Laponii. Zwycięzca może liczyć na dodatkowe atrakcje, takie jak nocleg w przeszklonym igloo.

Tania Książka

Księgarnia internetowa Tania Książka wystawiła na aukcję zwiedzanie „książkowego raju”, czyli swojego magazynu. Licytacja jest dostępna na Allegro, w kategorii „Wyjątkowe chwile”. Zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą zwiedzi magazyn w Białym Stoku, gdzie znajduje się kilkaset tysięcy książek – na powierzchni niemal 10 tys. metrów kwadratowych. Otrzyma również paczkę z 31 wybranymi przez Tanią Książkę tytułami.

mBank

mBank wspiera WOŚP pod hasłem „Gramy razem cały rok!”. Można więc pomagać fundacji również po finale – przekazując drobne kwoty podczas dokonywania płatności. Aby to zrobić, należy wybrać opcję „Wspieraj cały rok” w serwisie transakcyjnym lub w aplikacji mobilnej bądź wspierać Orkiestrę drobną kwotą po każdej płatności czy stałą kwotą co miesiąc. W każdej chwili da się sprawdzić, ile pieniędzy zostało oddane na WOŚP i ustawić limit miesięcznych wpłat.

GetResponse

GetResponse to polska platforma do online marketingu. Od 1998 roku oferuje rozwiązania do prowadzenia kampanii marketingowych i sprzedażowych. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy korzysta z GetResponse do komunikacji wokół projektów. Platforma umożliwia kontakt z wieloma grupami odbiorców, organizację webinarów edukacyjnych przed finałami, interakcję podczas wydarzeń na żywo czy zbieranie informacji od użytkowników.

PayU

Dzięki inicjatywnie PayU, znanego systemu płatności online, darczyńcy WOŚP mogą wziąć udział w zbiórkach internetowych, wpłacając określone kwoty przez Internet. PayU zapewnia bezpieczeństwo i szybkość transakcji. Od kilku lat popularnością cieszą się nie tylko tradycyjne zbiórki do tekturowych puszek, ale również e-skarbonki, licytacje czy puszki online. Fintech pozwala na realizowanie płatności szybkim przelewem, kartą płatniczą, BLIK-iem czy cyfrowym portfelem. Więcej informacji znajdziesz na stronie .

Źródło zdjęcia: https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sportowe-aukcje-allegro-dla-wosp

Polecamy
Ecomersy basic
EcomersyBasic #62: YouTube Shorts – wykorzystaj krótkie filmy w reklamie

EcomersyBasic #62: YouTube Shorts – wykorzystaj krótkie filmy w reklamie

2023.01.27
Shorts to usługa do tworzenia, udostępniania i oglądania krótkich form video (trwających maksymalnie 60 sekund), która została wprowadzona przez serwis YouTube w 2021 roku. Filmiki przypominają materiały pojawiające się na TikToku, Instagramie czy Facebooku. Warto mieć na względzie, że tego typu content cieszy się bardzo dużą popularnością wśród odbiorców, dlatego...
EcomersyBasic #62: Czym jest wartościowe SEO?

EcomersyBasic #62: Czym jest wartościowe SEO?

2023.01.20
Optymalizacja i pozycjonowanie to ogromnie ważne pojęcia w świecie marketingu internetowego. Trudno wyobrazić sobie prowadzenie jakiejkolwiek strony czy e-sklepu bez działań związanych z SEO. Na pewno słyszałeś o kilku podstawowych zasad dotyczących tego procesu, jednak warto wiedzieć, że algorytmy Google cały czas się zmieniają, a najnowsze aktualizacje wymagają, by się...
#EcomersyBasic #60: Marketing relacji, czyli jak stworzyć więź z klientem?

#EcomersyBasic #60: Marketing relacji, czyli jak stworzyć więź z klientem?

2023.01.13
Marketing relacji, jak sama nazwa wskazuje, opiera się na budowie więzi z klientami. I to nie byle jakiej, a długofalowej, obustronnej i opartej na zaufaniu oraz lojalności. Jaki jest cel działań marketingu relacji, czemu warto postawić na maraton zamiast sprintu i dlaczego nawiązywanie relacji z klientami jest tak ważne i...
#EcomersyBasic #59: Inwentaryzacja w e-sklepie

#EcomersyBasic #59: Inwentaryzacja w e-sklepie

2022.12.30
Inwentaryzacja to pojęcie kojarzące się przede wszystkim ze sklepami stacjonarnymi. Można je jednak odnieść również do sprzedaży internetowej. Najprościej mówiąc, jest to zespół działań rachunkowych, które prowadzą do precyzyjnego ustalenia stanu liczbowego i wartości majątku firmy. W inwentaryzacji nie może zabraknąć szczegółowego raportu dotyczącego składników majątkowych oraz źródeł ich pochodzenia....