Dzisiaj mamy: Wtorek, 21 Maj 2024

Program lojalnościowy Verona Jewellery. Jakie korzyści czekają na klientów?

2024.02.29

Verona Jewellery ruszyła z programem lojalnościowym Club Verona, by dawać swoim klientkom więcej korzyści – zarówno natychmiastowych, jak i dostępnych w średniej i dłuższej perspektywie. Jest to marka biżuteryjna należąca do znanej spółki YES Biżuteria SA.

Aplikacja mobilna Verony

Kluczową częścią programu lojalnościowego jest aplikacja mobilna, pozwoli na wygodne zarządzanie kuponami i rabatami, kontakt z doradcą klienta, przechowywanie historii transakcji i polecanie aplikacji kolejnym użytkownikom. Służy ona też jako innowacyjny kanał komunikacji i miarka jubilerska. Za wdrożenie programu lojalnościowego oraz przygotowanie aplikacji mobilnej odpowiedzialna była Sparta Loyalty.

Wielokanałowe działanie

Program lojalnościowy Verona Club opiera się na znajomości preferencji klientów, do których dostosowywane są zniżki i kupony. Program Verona Club zapewnia użytkownikom wielostronne korzyści, a przystąpić do niego można za pomocą aplikacji mobilnej, która jest dostępna w Google Play i Apple Store. Działa on w modelu omnichannelowym, co oznacza, że pozwala na realizowanie kuponów zarówno w sklepie online, jak i w salonach stacjonarnych.

YES
Polecamy