Dzisiaj mamy: Czwartek, 25 Lipiec 2024

VIVE Profit na Allegro. Platforma stawia na zrównoważoną modę

2023.12.01

Podejście do mody w ostatnich latach uległo zmianom, a klienci coraz częściej wybierają ubrania z drugiego obiegu, przede wszystkim po to, by wspierać zrównoważony rozwój, ale też zaoszczędzić pieniądze. Dzięki współpracy z siecią sklepów VIVE Profit moda cyrkularna jest już dostępna na platformie Allegro.

Odzież cyrkularna na Allegro

Jednym z najważniejszych założeń mody cyrkularnej jest ograniczenie konsumpcji nowej odzieży – oznacza to korzystanie z materiałów z recyklingu i wybieranie używanych ubrań. Allegro podziela ten trend i podejmuje współpracę z VIVE Profit, czyli sklepem z odzieżą cyrkularną, który od końca listopada dostępny jest na najbardziej znanej platformie typu marketplace w Polsce. Setki ubrań mogą zyskać nowe życie.

Nowa oferta VIVE Profit

VIVE Profit zadebiutowało na Allegro z zupełnie nowym asortymentem. Klienci mogą wybierać spośród ponad 10 tysięcy ofert i liczyć na cykliczne aukcje, które zaczynają się już od 1 zł. Sklep online VIVE Profit dostępny jest pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/VIVE_Profit/sklep. Do tej pory asortyment VIVE Profit dostępny był jedynie stacjonarnie, teraz może dotrzeć do milionów e-konsumentów.

Polecamy