Dzisiaj mamy: Piątek, 21 Czerwiec 2024

Sześć sklepów i platform w When U Buy. Nie tylko Temu i Shein

2024.06.11

W aplikacji When U Buy, która jest kierowana do osób bardzo często robiących zakupy internetowe, możemy już znaleźć sześć sklepów i platform e-commerce: Temu, Shein, Zalando, Media Expert, Drogerię Rosa i Allegro. Twórczyni When U Buy, Ewa Kraińska, deklaruje, że lista sklepów dostępnych w aplikacji będzie się wydłużać, a w przyszłości ich dodawanie stanie się zautomatyzowane.

Na czym polega When U Buy?

When U Buy to nowa aplikacja, która została stworzona, by ułatwić robienie zakupów tzw. „hard buyerom”, czyli osobom często kupującym online. Dzięki temu, że zamówienia będą znajdować się w jednym miejscu, łatwiejsze stanie się zarządzanie płatnościami i dostawami. Po połączeniu z kontami w różnych e-sklepach informacje można znaleźć w jednym miejscu.

Przyszłość aplikacji

Twórczynią When U Buy jest Ewa Kraińska, która w przeszłości odpowiadała m.in. za rozwój usług finansowych, w tym płatności odroczonych, na platformie Allegro Business. Podstawowa usługa ma być rozbudowywana o nowe funkcje, które pozwolą na generowanie większych przychodów – chodzi m.in. o reklamy personalizowane na podstawie historii transakcji użytkowników, oferty produktów finansowych czy programy lojalnościowe.

Polecamy