Dzisiaj mamy: Czwartek, 13 Czerwiec 2024

Sukces SAMITO – emisja akcji na kwotę 2,1 mln zł

2021.06.10

SAMITO ma zadebiutować na NewConnect na przełomie 2021 i 2022 r. Właśnie dobiegła końca oferta publiczna akcji SAMITO S.A., która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Spółka pozyskała od inwestorów aż 2,1 mln zł, co daje 139% założonego celu.

Pieniądze pozyskane z emisji akcji posłużą SAMITO do ugruntowania pozycji na rynku marketingu. Celem spółki jest dalszy rozwój rozwiązań pozwalających pozyskiwać odbiorców. Inwestycja pomoże w rozbudowaniu narzędzia wspierającego zarządzanie i monetyzację działań content marketingowych prowadzonych  zakresie e-commerce. Drugą innowacją, w którą inwestuje spółka, jest narzędzie redukujące liczbę porzuconych koszyków. Powstaje ono we współpracy SAMITO z PayNow (systemem płatności od ING). Już w najbliższym czasie ma ono nie tylko zadebiutować na runku, ale również pojawić się jako wtyczka do najpopularniejszych platform e-commerce. 

Data debiutu SAMITO na NewConnect nie została precyzyjnie określona. Ma on mieć miejsce na przełomie 2021 i 2022 roku. Emisja akcji była prowadzona przez Dom Maklerski INC za pośrednictwem platformy CrowdConnect.pl.

Polecamy