Dzisiaj mamy: Czwartek, 6 Październik 2022

PGG pozwala na zakup węgla przez Internet

2022.03.24

Polska Grupa Górnicza udostępniła możliwość kupna węgla przez Internet. Klienci indywidualni mogą go nabyć w sklepie internetowym PGG, jednak warunkiem jest odbiór własny. Z oferty chce skorzystać nawet 30 tys. osób dziennie.

Bardzo dużo chętnych

Wiemy również, że spółka rozszerzyła swój asortyment o węgiel z kopalni Marcel (oprócz Chwałowic i Ziemowita). Marzec został przeznaczony na dodawanie nowych kopalni oraz produktów, a na kwiecień zaplanowano udostępnienie pełnej oferty węgla opałowego pochodzącego z kopalni należących do PGG. Sklep chce sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów, a chętnych pojawiło się więcej niż przypuszczano.

Udogodnienia dla osób korzystających z węgla

Teraz gospodarstwa domowe mogą kupować węgiel online, głównie dlatego, że ceny cały czas się zwiększają. Jest to spowodowane działaniami wojennymi na terenie Ukrainy. Prezes PGG, Tomasz Rogala, wspomina, że spółka cały czas pracuje nad polepszeniem komunikacji. Oferta dedykowana jest przede wszystkim osobom, które mieszkają daleko od kopalń PGG, przez co nie zaopatrzają się bezpośrednio w kopalnianych punktach sprzedaży.

Warunki sprzedaży

Nowa partia towaru dodawana jest w każdy dzień roboczy po godzinie 18, aby pracujące osoby mogły bez problemu zrobić zakupy. Następnie otrzymują one elektroniczne potwierdzenie i informacje na temat terminu oraz warunków odbioru. Są one ustalane indywidualnie. Raz na 12 miesięcy można kupić 5 ton węgla luzem w cenach, które obowiązują w kopalniach. Warunkiem jest ogrzewanie własnego gospodarstwa domowego właśnie węglem.

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

2022.09.30
Modę na krótkie, kreatywne filmiki zapoczątkował TikTok. Jako że aplikacja cieszy się tak ogromną popularnością, dwa konkurencyjne serwisy postanowiły przejąć od niej format niedługich video, dzięki którym można promować swoją markę i nie tylko. Na początku Reelsy pojawiły się na Instagramie, potem przyszedł czas na Facebooka. Jeżeli chcesz dowiedzieć się,...
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...