Dzisiaj mamy: Środa, 22 Maj 2024

Koniec z Allegro Polecam. Rusza Allegro Share

2023.11.13

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Allegro wycofuje się z programu Allegro Polecam. Nie można już do niego dołączać, generować linków polecających ani otrzymywać prowizji. Wiemy jednak, że platforma uruchomi nowe narzędzie tego typu.

Nowa wersja programu polecającego

Allegro Polecam zniknęło, ale 13 listopada ruszyło Allegro Share, czyli nowy program poleceń. W związku z zamknięciem starej wersji, operator poinformował uczestników, że wszystkie zebrane przez nich środki zostaną wypłacone na ich konta po 9 grudnia – jednym przelewem, niezależnie od wartości zgromadzonych nagród. Allegro zachęca, by do tego czasu uzupełnić lub poprawić swoje dane rozliczeniowe, ponieważ w innym wypadku środki przepadną. Na wypłatę złożą się wszystkie nagrody naliczone do ostatniego dnia obowiązywania programu, które spełniają warunki Allegro Polecam.

Jak działało Allegro Polecam?

Na razie nie wiemy za wiele o nowej wersji programu polecającego – Allegro Share. Allegro Polecam zostało uruchomione latem 2020 roku. Polegał na tym, że każdy z klientów mógł pobrać link do dowolnego produktu dostępnego na platformie, a potem wysłać go do rodziny czy znajomych. Jeśli ktoś dokonał zakupu po kliknięciu w odnośnik, osoba polecająca otrzymywała wynagrodzenie (20% prowizji należnej administratorowi platformy).

Polecamy