Dzisiaj mamy: Wtorek, 23 Lipiec 2024

Kaufland.pl się zmienia. Będzie marketplace

2024.04.10

Kaufland, sieć hipermarketów należących do niemieckiej Grupy Schwarz (właściciel Lidla), uruchomi w Polsce nową platformę typu marketplace – kaufland.pl. Jak na razie pod tym adresem działa strona, na której można sprawdzać aktualną ofertę, zapisać się do newslettera, sprawdzić gazetkę reklamową itd., nie można jednak robić zakupów online. Pod koniec lata ma się to zmienić.

Jak będzie wyglądała nowa strona?

Kaufland jest kolejną siecią sklepów spożywczych, która stawia na rozwój w świecie e-commerce. Na stronie kaufland.pl (która zostanie odświeżona) już za jakiś czas będzie można znaleźć artykuły z ponad 6000 kategorii, takich jak dom, elektronika, ogród i majsterkowanie, kuchnia i gospodarstwo domowe, niemowlęta i dzieci, sport i moda.

Wielu różnych sprzedawców

Kaufland.pl będzie działać w oparciu o model marketplace’u, co oznacza, że firma postawi na współpracę z zewnętrznymi sprzedawcami detalicznymi, którzy we własnym imieniu zaoferują swoje produkty. Oprócz ceny i szczegółów oferty klienci znajdą na platformie również informacje o danym sprzedawcy.

Polecamy