Dzisiaj mamy: Niedziela, 1 Październik 2023

Black Friday dla e-commerce i marketerów. Sprawdź najciekawsze oferty!

2021.11.26

Black Friday trwa! Coroczny festiwal wyprzedaży obfituje w arcyciekawe promocje. Wśród nich można znaleźć mnóstwo przydatnych narzędzi dla e-commerce oraz marketingu internetowego – zwłaszcza takich, które są wykorzystywane bardzo często. Warto na nie polować, gdyż nierzadko można trafić na niezwykle korzystne opcje. Przyjrzeliśmy się im uważnie, by wybrać najbardziej interesujące oferty!

Samito – nawet do 5200 zł oszczędności

Samito specjalizuje się w optymalizacji konwersji. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które skupia się na zwiększaniu sprzedaży w e-commerce za pomocą odzyskiwania koszyków, marketing automation i innych działań mających skutecznie poprawiać customer experience i zachęcać do zakupów.

W ofercie na Black Week 2021 Samito oferuje zniżki na pakiety swoich usług. W zależności od opcji zaoszczędzić można od 800 zł (w pakiecie Basic na 3 miesiące) do nawet 5200 zł (w pakiecie Performance na 12 miesięcy). By skorzystać z promocji, przejdź na stronę Black Week w Samito. Oferta ważna jest do 29 listopada.

Freshmail – do -40% tańsza subskrypcja

Freshmail to bardzo popularny system do wysyłania newsletterów i e-mail marketingu, a także komunikacji z klientami przy pomocy SMS. Ułatwia prowadzenie kampanii mailingowych, udostępnia także szablony newsletterów. Z usług firmy Freshmail korzysta wielu znaczących graczy na rynku e-commerce.

Z okazji Black Friday Freshmail przygotował dwa kody zniżkowe:

  • -40% na roczny plan subskrypcyjny z kodem: 40FM
  • -20% na pakiet „Płać za wysłane” z kodem: 20FM

Promocja jest aktywna tylko do 26 listopada. Zobacz plany na Black Week w Freshmail.

SEMStorm – 50% zniżki na narzędzie SEO

SEMStorm to fantastyczne narzędzie SEO. Ułatwia analizę konkurencji, dobór odpowiednich fraz kluczowych, pisanie tekstów SEO w specjalistycznym edytorze i optymalizację witryny. Generuje również bieżący raport na temat pozycji witryny użytkownika oraz konkurencji.

To prawdziwa gratka dla wszystkich zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. SEMStorm informuje, że już nigdy cena narzędzia nie będzie tak niska, dlatego warto skorzystać. Oferta ważna jest do 3 grudnia. Zobacz szczegóły rabatu Black Friday na SEMStorm.

GetResponse – do 40% rabatu na dowolny plan

GetResponse to platforma zawierająca zintegrowane narzędzia niezbędne do prowadzenia kampanii  marketingowych w sieci. Znajdziesz w niej m.in. kreator stron, narzędzia do e-mail marketingu, marketingu SMS, prowadzenia webinarów czy marketing automation, gotowe lejki sprzedażowe i wiele innych.

Z okazji Black Friday tańsze są subskrypcje na 12 miesięcy (-30%) oraz na 24 miesiące (-40%) niezależnie od wybranego planu. Należy się jednak pospieszyć, gdyż tylko limitowana liczba kont jest objęta promocją! Zobacz promocyjne plany na Black Friday w GetRespons.

OVH – do 40% taniej za usługi hostingowe

OVH to jeden z wiodących i bardzo popularnych na rynku dostawców usług chmurowych. Oferują serwery dedykowane, serwery wirtualne, domeny, VPS, Managed Bare Metal, Public Cloud i wiele innych usług.

W ramach Black Friday OVH przygotowało zróżnicowaną ofertę promocyjną. Co jest tańsze? Domeny, hosting, serwery dedykowane, Public Cloud i wiele innych usług. Serwery dedykowane można wykupić bez opłaty instalacyjnej i ze zniżką do -25%, a VPS do -40%. Zapoznaj się z ofertą na Black Friday w OVH. Akcja rabatowa trwa do 29 listopada.

Depositphotos – specjalny pakiet pobrań zdjęć i do -50% tańsze wideo i muzyka

Depositphotos jest jednym z większych graczy na rynku zdjęć stockowych. W ofercie serwisu znajduje się w tej chwili ponad 223 miliony plików – fotografii, grafik wektorowych, wideo oraz dźwięków. By uzyskać dostęp do materiałów, można wykupić subskrypcję lub pakiet pobrań na żądanie.

Na Black Friday Depositphotos przygotowało dwie niespodzianki. Pierwszą jest pakiet 100 pobrań na żądanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 80 dolarów (normalna cena takiego pakietu to 699 dolarów!). Drugą natomiast są zniżki do 50% na subskrypcję wideo oraz pobrania plików filmowych na żądanie. O 50% tańsza jest także subskrypcja oraz pobrania na żądanie muzyki i efektów dźwiękowych. Oferty na Black Friday w Depositphotos widoczne są dopiero po zalogowaniu się na konto w serwisie.

Polecamy
Ecomersy basic
EcomersyBasic #96: Zarządzanie firmowym Instagramem z poziomu FB. Jak to zrobić?

EcomersyBasic #96: Zarządzanie firmowym Instagramem z poziomu FB. Jak to zrobić?

2023.09.29
Działania w mediach społecznościowych stało się nieodłączną częścią strategii marketingowej wielu firm. Instagram – jako jeden z najpopularniejszych serwisów – oferuje wiele możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Najwygodniejszym i najprostszym sposobem zarządzania firmowym kontem na tej platformie jest korzystanie z narzędzi udostępnianych przez Facebooka (Meta posiada zarówno Instagrama, jak i...
#EcomersyBasic #95: Jak wybrać nazwę dla sklepu internetowego?

#EcomersyBasic #95: Jak wybrać nazwę dla sklepu internetowego?

2023.09.21
W dynamicznym świecie handlu internetowego, gdzie konkurencja jest ogromna, odpowiednia nazwa e-sklepu ma bardzo duże znaczenie. W końcu to właśnie ona będzie Ci towarzyszyć przez cały czas, to ją będą rozpoznawać klienci i to ona będzie budzić rozmaite skojarzenia z Twoją marką. Wybór właściwej nazwy dla swojego sklepu internetowego może...
#EcomersyBasic #94: Czym jest efekt kuli śnieżnej w e-commerce?

#EcomersyBasic #94: Czym jest efekt kuli śnieżnej w e-commerce?

2023.09.15
W świecie e-commerce sukces nie zawsze wymaga ogromnych, kosztownych kampanii marketingowych. Czasami niewielkie i niepozorne działania mogą prowadzić do eksplozji sprzedaży i zwiększenia popularności marki. To zjawisko znane jest jako efekt kuli śnieżnej i nierzadko należy do kluczowych elementów strategii różnych firm. Aby lepiej je zrozumieć, wystarczy wyobrazić sobie, że...
EcomersyBasic #93: 5 sposobów na to, jak przyspieszyć działanie sklepu internetowego

EcomersyBasic #93: 5 sposobów na to, jak przyspieszyć działanie sklepu internetowego

2023.09.07
Wciąż rosnąca popularność e-commerce sprawia, że liczba sklepów internetowych cały czas się powiększa – oznacza to konieczność wpasowania się w pewne standardy, które obowiązują w tej branży. Jeżeli chcemy utrzymać się na rynku handlu online, powinniśmy upewnić się, że nasz e-sklep działa bez zarzutu, czyli przede wszystkim szybko. Właśnie tego...