Dzisiaj mamy: Czwartek, 6 Październik 2022

Black Friday dla e-commerce i marketerów. Sprawdź najciekawsze oferty!

2021.11.26

Black Friday trwa! Coroczny festiwal wyprzedaży obfituje w arcyciekawe promocje. Wśród nich można znaleźć mnóstwo przydatnych narzędzi dla e-commerce oraz marketingu internetowego – zwłaszcza takich, które są wykorzystywane bardzo często. Warto na nie polować, gdyż nierzadko można trafić na niezwykle korzystne opcje. Przyjrzeliśmy się im uważnie, by wybrać najbardziej interesujące oferty!

Samito – nawet do 5200 zł oszczędności

Samito specjalizuje się w optymalizacji konwersji. Jest to kompleksowe rozwiązanie, które skupia się na zwiększaniu sprzedaży w e-commerce za pomocą odzyskiwania koszyków, marketing automation i innych działań mających skutecznie poprawiać customer experience i zachęcać do zakupów.

W ofercie na Black Week 2021 Samito oferuje zniżki na pakiety swoich usług. W zależności od opcji zaoszczędzić można od 800 zł (w pakiecie Basic na 3 miesiące) do nawet 5200 zł (w pakiecie Performance na 12 miesięcy). By skorzystać z promocji, przejdź na stronę Black Week w Samito. Oferta ważna jest do 29 listopada.

Freshmail – do -40% tańsza subskrypcja

Freshmail to bardzo popularny system do wysyłania newsletterów i e-mail marketingu, a także komunikacji z klientami przy pomocy SMS. Ułatwia prowadzenie kampanii mailingowych, udostępnia także szablony newsletterów. Z usług firmy Freshmail korzysta wielu znaczących graczy na rynku e-commerce.

Z okazji Black Friday Freshmail przygotował dwa kody zniżkowe:

  • -40% na roczny plan subskrypcyjny z kodem: 40FM
  • -20% na pakiet „Płać za wysłane” z kodem: 20FM

Promocja jest aktywna tylko do 26 listopada. Zobacz plany na Black Week w Freshmail.

SEMStorm – 50% zniżki na narzędzie SEO

SEMStorm to fantastyczne narzędzie SEO. Ułatwia analizę konkurencji, dobór odpowiednich fraz kluczowych, pisanie tekstów SEO w specjalistycznym edytorze i optymalizację witryny. Generuje również bieżący raport na temat pozycji witryny użytkownika oraz konkurencji.

To prawdziwa gratka dla wszystkich zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych. SEMStorm informuje, że już nigdy cena narzędzia nie będzie tak niska, dlatego warto skorzystać. Oferta ważna jest do 3 grudnia. Zobacz szczegóły rabatu Black Friday na SEMStorm.

GetResponse – do 40% rabatu na dowolny plan

GetResponse to platforma zawierająca zintegrowane narzędzia niezbędne do prowadzenia kampanii  marketingowych w sieci. Znajdziesz w niej m.in. kreator stron, narzędzia do e-mail marketingu, marketingu SMS, prowadzenia webinarów czy marketing automation, gotowe lejki sprzedażowe i wiele innych.

Z okazji Black Friday tańsze są subskrypcje na 12 miesięcy (-30%) oraz na 24 miesiące (-40%) niezależnie od wybranego planu. Należy się jednak pospieszyć, gdyż tylko limitowana liczba kont jest objęta promocją! Zobacz promocyjne plany na Black Friday w GetRespons.

OVH – do 40% taniej za usługi hostingowe

OVH to jeden z wiodących i bardzo popularnych na rynku dostawców usług chmurowych. Oferują serwery dedykowane, serwery wirtualne, domeny, VPS, Managed Bare Metal, Public Cloud i wiele innych usług.

W ramach Black Friday OVH przygotowało zróżnicowaną ofertę promocyjną. Co jest tańsze? Domeny, hosting, serwery dedykowane, Public Cloud i wiele innych usług. Serwery dedykowane można wykupić bez opłaty instalacyjnej i ze zniżką do -25%, a VPS do -40%. Zapoznaj się z ofertą na Black Friday w OVH. Akcja rabatowa trwa do 29 listopada.

Depositphotos – specjalny pakiet pobrań zdjęć i do -50% tańsze wideo i muzyka

Depositphotos jest jednym z większych graczy na rynku zdjęć stockowych. W ofercie serwisu znajduje się w tej chwili ponad 223 miliony plików – fotografii, grafik wektorowych, wideo oraz dźwięków. By uzyskać dostęp do materiałów, można wykupić subskrypcję lub pakiet pobrań na żądanie.

Na Black Friday Depositphotos przygotowało dwie niespodzianki. Pierwszą jest pakiet 100 pobrań na żądanie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 80 dolarów (normalna cena takiego pakietu to 699 dolarów!). Drugą natomiast są zniżki do 50% na subskrypcję wideo oraz pobrania plików filmowych na żądanie. O 50% tańsza jest także subskrypcja oraz pobrania na żądanie muzyki i efektów dźwiękowych. Oferty na Black Friday w Depositphotos widoczne są dopiero po zalogowaniu się na konto w serwisie.

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

#EcomersyBasic #48: Reels. Co musisz wiedzieć o krótkich filmach na Instagram i Facebooka?

2022.09.30
Modę na krótkie, kreatywne filmiki zapoczątkował TikTok. Jako że aplikacja cieszy się tak ogromną popularnością, dwa konkurencyjne serwisy postanowiły przejąć od niej format niedługich video, dzięki którym można promować swoją markę i nie tylko. Na początku Reelsy pojawiły się na Instagramie, potem przyszedł czas na Facebooka. Jeżeli chcesz dowiedzieć się,...
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...