Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 26 Wrzesień 2022

Wsparcie finansowe na cyfryzację

2021.10.01

Już tylko do 5 października 2021 można składać wnioski o dofinansowanie na rozwój cyfryzacji. Mogą je składać przedstawiciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. To projekt przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Dokładne kwoty

Pandemia COVID-19 dobitnie pokazała, że technologie cyfrowe stają się niezbędne przy prowadzeniu biznesu. Dlatego powstał konkurs, który ma ułatwić zmianę w funkcjonowaniu przedsiębiorstw. Można otrzymać maksymalnie 255 tys. złotych, a całkowity koszt projektu musi zamknąć się w kwocie 300 tys. zł. Oznacza to, że 85% pokryje dofinansowanie, a wkład własny wyniesie 15%.

Na co należy wydać pieniądze?

Otrzymane środki trzeba przeznaczyć na zakup usług programistycznych lub/i oprogramowania gotowego albo zakup środków trwałych, w tym maszyn i urządzeń. Ważnym elementem konkursu jest wykazanie, że dzięki technologiom cyfrowym zostaną wprowadzone istotne zmiany w działaniu przedsiębiorstwa. Bon na cyfryzację z pewnością przyczyni się do rozwoju branży e-commerce.

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...
#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

2022.09.02
Pinterest już dawno przestał być witryną służącą tylko do gromadzenia inspiracji. Dziś to przede wszystkim prężna platforma społecznościowa, której lepiej nie bagatelizować, gdy chodzi o promocję sklepu internetowego. Umiejętne korzystanie z niej może rozpowszechnić znajomość Twojej marki, wygenerować ruch na stronie sklepu, a także znacząco zwiększyć sprzedaż.