Dzisiaj mamy: Czwartek, 13 Czerwiec 2024

Rewolucja w płatnościach na Allegro. Klienci PKO BP będą prościej płacić BLIKiem

2021.07.26

Klienci PKO BP już teraz mogą płacić na Allegro jeszcze łatwiej i szybciej. Po wybraniu dodatkowej usługi płatność BLIKiem nie będzie wymagała ani potwierdzania kodem, ani logowania się do aplikacji mobilnej. Jak to działa?

Dużo kupujesz na Allegro? Masz konto w PKO BP? Jeśli tak, to już teraz możesz skorzystać z ułatwionych płatności BLIKiem. PKO BP to pierwszy bank w Polsce, który zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i umożliwić im jeszcze szybsze płacenie za zakupy. Wystarczy tylko podać kod BLIK przesyłany SMS-em na numer podany na Allegro. Co ważne, by usługa była aktywna należy odpowiednio skonfigurować aplikację IKO, dodając popularny portal aukcyjny do listy zaufanych sklepów. Płatność będzie możliwa tylko z wybranych przez użytkownika urządzeń.

Proste płatności BLIKiem będą objęte limitami transakcyjnymi. Co więcej, tuż po sfinalizowaniu transakcji kupujący otrzyma powiadomienie PUSH poświadczające dokonanie płatności. To proste i bezpieczne rozwiązanie ma jeszcze bardziej ułatwić zakupy w sieci. Jak utrzymuje PKO BP jest to rewolucyjna usługa, umożliwiająca jako pierwsza na polskim rynku, prawdziwe płatności one click.

Polecamy