Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 26 Wrzesień 2022

PaczKING.pl podejmuje współpracę z agencją Tigers

2021.11.02

Agencja digitalowa Tigers ma nowego klienta. Jest nim PaczKING.pl, platforma DHL Parcel. Współpraca rozpoczęła się 1 października 2021 roku, a umowa została podpisana na czas nieokreślony.

Czym zajmuje się agencja Tigers?

Agencja Tigers zajmie się prowadzeniem kampanii w social mediach – przede wszystkim działań performance na Facebooku. Wymaga to opracowania konkretnej strategii mediowej, a także wdrożenia i optymalizacji działań. Firma Tigers ma w tym sporo doświadczenia – na rynku pojawiła się 6 lat temu i współpracowała już z takimi markami, jak Motorola, DHL czy Salad Story.

Wyznaczone cele

Mikhail Fediukovich, Performance Specialist w Tigers, który odpowiada za projekt, twierdzi, że celem agencji jest przedstawienie usługi Paczking jako najwygodniejszej dostępnej opcji nadawania paczek. Oprócz tego, firma zajmie się budowaniem komunikacji z klientem i poprawą performance.

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...
#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

2022.09.02
Pinterest już dawno przestał być witryną służącą tylko do gromadzenia inspiracji. Dziś to przede wszystkim prężna platforma społecznościowa, której lepiej nie bagatelizować, gdy chodzi o promocję sklepu internetowego. Umiejętne korzystanie z niej może rozpowszechnić znajomość Twojej marki, wygenerować ruch na stronie sklepu, a także znacząco zwiększyć sprzedaż.