Dzisiaj mamy: Czwartek, 25 Lipiec 2024

Nowość w InPost. Przesyłki dojdą tego samego dnia

2021.09.17

„Same Day Delivery” to nowa usługa od InPostu, która właśnie startuje w Łodzi i Warszawie. Dzięki niej paczki wysłane w obrębie miasta będą docierały jeszcze tego samego dnia. Udogodnienie nie będzie dodatkowo płatne. Co więcej, do końca roku ma być dostępne aż w 20 lokalizacjach.

Jednodniowe dostawy w InPost

Klienci e-commerce stają się coraz bardziej wymagający. Kupują więcej, jednak tym samym rosną również ich oczekiwania. Odpowiedzią na potrzeby rynku ma stać się wprowadzenie jeszcze szybszych przesyłek w InPost. Usługa „Same Day Delivery” sprawi, że odbiorca otrzyma paczkę jeszcze w dniu wysyłki, pod warunkiem, że zostanie ona dostarczona do centrum dystrybucji przed 16.30.

Ile kosztuje dostarczenie paczki tego samego dnia? W InPost jest w cenie

Usługa „Same Day Delivery” nie będzie wymagała ponoszenia żadnych dodatkowych opłat po stronie nadawcy czy odbiorcy. Co więcej, nie będzie wiązała się też z wyborem szczególnej formy dostawy. InPost deklaruje, że wszystkie paczki, które spełnią kryteria realizacji usługi, będą do odbioru jeszcze tego samego dnia. Wprowadzenie usprawnień jest możliwe dzięki szeregowi inwestycji podjętych przez InPost w ostatnich latach.

Polecamy