Dzisiaj mamy: Czwartek, 13 Czerwiec 2024

Nowa wersja sklepu internetowego castorama.pl

2023.06.06

Klienci popularnej sieci sklepów budowlano-remontowych zyskali dostęp do nowego sklepu internetowego – zarówno na komputerach, jak i w aplikacji mobilnej. Mogą oni liczyć na większą dostępność produktów, większą wygodę i lepszą komunikację z obsługą. Co jeszcze wiemy o nowej wersji castorama.pl?

Więcej funkcjonalności dla klientów

Aplikacja mobilna castorama.pl jest spójna z wersją desktopową, co jest dużym ułatwieniem dla osób, które preferują korzystanie z urządzeń przenośnych. Sklep internetowy działa płynnie i szybko się ładuje, a wyszukiwanie produktów stało się prostsze i bardziej intuicyjne. Liczba towarów zwiększyła się do ponad 60 tys. Konsumentom podpowiada się, gdzie znajduje się najbliższy sklep stacjonarny – na podstawie kodu pocztowego. Umożliwia to zamówienia w trybie „click and collect” lub „click and delivery”.

Co jeszcze wiemy na temat castorama.pl?

Nowe rozwiązania wspierają sklepy lokalne i biorą pod uwagę zasady zrównoważonego rozwoju. Celem Castoramy jest dążenie do minimalizowania śladu węglowego przez skracanie drogi klienta do sklepu i drogi, jaką musi przebyć zamówienie, by dotrzeć do odbiorcy. Nowa platforma bazuje także na nowych mechanizmach promocyjnych. Została uruchomiona 21 maja br. i jest cały czas monitorowana, a usprawnienia są wprowadzane na bieżąco.

Polecamy