Dzisiaj mamy: Sobota, 24 Luty 2024

Mobile Trends for Experts 2023: Znajdź klucz do sukcesu w świecie m-commerce

2023.09.26

Handel elektroniczny, technologie mobilne, innowacje - co mają wspólnego? W dzisiejszych czasach wciąż się przenikają i żaden z tych aspektów nie może istnieć samodzielnie. Technologia e-commerce to tylko jeden z tematów, które zostaną poruszone na konferencji Mobile Trends for Experts 2023. Jeśli fascynujesz się nowinkami technologicznymi i chcesz efektywnie prowadzić sklep internetowy, nie może Cię tam zabraknąć! Sprawdźmy, dlaczego Mobile Trends for Experts to wydarzenie dla każdego pasjonata z obszaru commerce i z jakiego powodu warto pojawić się w prestiżowym Airport Hotel Okęcie w Warszawie. To konferencja, która obiecuje być nie tylko źródłem nowej wiedzy, ale także miejscem, gdzie nawiążesz cenne kontakty biznesowe.

M-commerce to już nie przyszłość, a teraźniejszość


Mobile Trends for Experts to okazja do zagłębienia się w świat najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie technologii mobilnych, ale także e-commerce. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem online, organizator - firma Escola, przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Wydarzenie obejmuje 3 sceny, 6 bloków tematycznych i aż 50 prelekcji, które dostarczą Ci wiedzy, inspiracji i nowych spojrzeń na świat mobilnych technologii. W ramach jednego wydarzenia masz dostęp do wielu opcji i z pewnością znajdziesz tę najlepszą dla siebie. 

Program obejmuje ścieżki: 

 • #AI
 • #Management
 • #Commerce
 • #Marketing
 • #Fintech
 • #Inspirations
   
Networking na najwyższym poziomie


Mobile Trends od zawsze stawiał na coś więcej niż tylko bycie źródłem wiedzy. Obecność na wydarzeniu to przede wszystkim doskonała okazja do budowania relacji i wspierania rozwoju biznesowego. Poznaj pasjonatów technologii w handlu online i biznesie podobnych do Ciebie oraz dziel się swoimi doświadczeniami. To miejsce, gdzie możliwości networkingowe są praktycznie nieograniczone, a dzięki odpowiednim przerwom masz na nie czas.

Agenda dla ścieżki #Commerce

Agenda konferencji obejmuje prelekcje na różnych scenach, a jedna z nich poświęcona jest zagadnieniom w obszarze Commerce. Wystąpią tam wyjątkowi eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz zaprezentują praktyczne case studies. Kto wystąpi na scenie Commerce?

 • Zbigniew Nowicki (Bluerank) z prelekcją: Jak mobile wpływa na zmianę nawyków w zakupach e-commerce\
 • Jonasz Gajewski (OTCF) prelekcją: TBA - Eksperymentalne podejście do lojalności użytkowników w aplikacjach mobilnych OTCF - 4F i Outhorn
 • Daniel Parzych (Escola) z prelekcją: HALO! E-commerce pędzi z prędkością MACH
 • Michał Szklarski (JMD Solutions) z prelekcją: PWA w m-commerce A.D. 2023
 • Tomasz Żmuda (nocowanie.pl (WP)) z prelekcją: Konwersja niezrozumiana jest największym wrogiem Twojego produktu!
 • Liliana Chepil (tribe47) z prelekcją: Performance marketing for App Ecommerce
 • Barbara Tatar (E-handel w praktyce) z prelekcją: Czy seniorzy są mobilni? Jak dostosować aplikację sklepu do srebrnego pokolenia? Czy da się pogodzić X-y, Zetki i Silversów?
 • Paweł Szostak (Multy Home Europe) z prelekcją: B2B Ecommerce dla Globalnego Producenta Produktów z Recyklingu

Zarejestruj się już teraz


Nie przegap szansy na udział w Mobile Trends for Experts 2023! Bilety są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia: https://2023.mobiletrends.pl/. 

Gdzie i kiedy - w skrócie


Konferencja odbędzie się w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie 19-20 października 2023. To idealne miejsce i czas, by poznać ekspertów branżowych. Jeśli jesteś gotowy na mobilną podróż w przyszłość technologii, dołącz do nas na Mobile Trends for Experts i stań się częścią wyjątkowej społeczności. Przygotuj się na naukę, rozrywkę i bezcenne kontakty biznesowe. Nie przegap okazji do rozwoju i zdobycia wiedzy z pierwszej ręki od najlepszych prelegentów w kraju.


W tym roku Mobile Trends for Experts wspierają:

Organizator: Escola S.A.

Partner Strategiczny: Bank Pekao S.A.

Partner Konferencji: Orange, Deviniti 

Partnerzy: Innergo, Hybrid.ai


Patroni Medialni: AI o AI, Aspirate, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstwa, CommerceTrends.pl, dailyweb, E-commerce w praktyce, Ecomersy, eGospodarka, FOCUS ON Business, FXMAG, Biznes 2 Biznes, Grafmag, Klub Integracji Europejskiej, Marketer Plus, mobiRANK, Poradnik Przedsiębiorcy, Product Design Magazine, Przedsiębiorcy.eu, Samodzielny Przedsiębiorca, SOLID.Jobs, Sprawny Marketing oraz Virtual-IT.

Polecamy
Ecomersy basic
Ecomersy Basic #112: Influencer marketing w e-commerce. Czy warto?

Ecomersy Basic #112: Influencer marketing w e-commerce. Czy warto?

2024.02.16
W branży e-commerce dominuje kilka podstawowych form promocji, a jedną z nich jest influencer marketing, który polega na współpracy z twórcami internetowymi. Osoby działające aktywnie w sieci reklamują konkretne produkty bądź usługi, dzięki czemu więcej użytkowników może się nimi zainteresować. Jeżeli prowadzisz własny sklep internetowy, powinieneś wiedzieć, że influencer marketing...
Ecomersy Basic #111: Marka osobista. 5 sposobów na nawiązanie przyjacielskich relacji z Klientem

Ecomersy Basic #111: Marka osobista. 5 sposobów na nawiązanie przyjacielskich relacji z Klientem

2024.02.02
W dzisiejszym świecie e-commerce konkurencja jest bardzo duża, co oznacza, że aby wyróżnić się na jej tle, trzeba zaplanować i wdrożyć odpowiednią strategię. Wiele sklepów internetowych decyduje się na kreowanie marki osobistej, a więc skupia się na tworzeniu konkretnego wizerunku. W końcu nie chodzi już tylko o to, co sprzedajesz,...
#EcomersyBasic #110: Czym jest intencja wyszukiwania w SEO?

#EcomersyBasic #110: Czym jest intencja wyszukiwania w SEO?

2024.01.19
Algorytmy Google już od kilku lat rozwijają się w taki sposób, by wyszukiwarka jak najlepiej służyła użytkownikom. Właśnie dlatego mało wartościowe treści są nisko pozycjonowane, z kolei merytoryczne teksty znajdują się wyżej w wynikach wyszukiwania. Głównym celem jest bowiem odpowiadanie na potrzeby odbiorców, którzy zadają różnego rodzaju pytania. Wpisują oni...
#Ecomersy Basic #109: Najważniejsze daty dla e-commerce w 2024 r.

#Ecomersy Basic #109: Najważniejsze daty dla e-commerce w 2024 r.

2024.01.05
Zaczął się nowy rok! Co to oznacza dla branży e-commerce, a przede wszystkim dla Ciebie, przedsiębiorcy? W dynamicznym świecie handlu internetowego bardzo ważne jest to, by pozostawać na bieżąco z najnowszymi trendami i nadchodzącymi wydarzeniami – a w te ostatnie 2024 z pewnością będzie obfitować. Czy chcesz poznać najważniejsze daty,...