Dzisiaj mamy: Poniedziałek, 26 Wrzesień 2022

Konferencja Go Global by Founders.pl już 30 września!

2021.09.13

Ostatniego dnia września, czyli 30.09, odbędzie się bardzo ważne wydarzenie online – Go Globals by Founders.pl. Jest to jedna z wielu minikonferencji organizowanych przez portal dedykowany przedsiębiorcom – Founders.pl.

Kogo zobaczymy podczas wydarzenia?

Uczestnicy zyskają możliwość wysłuchania prelekcji ważnych gości – Michała Korby z User.com, Michała Zielińskiego, który pełni funkcję COO w Sembot.com, a także Ernesta Trochimczuka z Sales Experts.

Globalne know-how

Event ma na celu szerzenie wiedzy o budowaniu organizacji międzynarodowych. W Polsce panują idealne warunki, aby rozszerzyć działalność na skalę globalną! Prelegenci odpowiedzą na pytania z zakresu rozwoju sprzedaży (także na marketplace) i transakcji na odległość. Zajmą się także kwestiami bezpieczeństwa.

Polecamy
Ecomersy basic
#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

#EcomesyBasic #47: White Hat SEO i Black Hat SEO, czyli dobre i złe techniki pozycjonowania

2022.09.23
By sklep internetowy był dobrze widoczny w wyszukiwarce, musi zostać skutecznie wypozycjonowany. W tym celu stosuje się różne techniki SEO, które w określony sposób wpływają na miejsce witryny w wynikach wyszukiwania. Można je zwyczajowo podzielić na White Hat SEO oraz Black Hat SEO. Czym się od siebie różnią i które...
#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

#EcomersyBasic #46: Czym jest customer experience?

2022.09.16
Customer experience (w skrócie CX) to, najprościej mówiąc, suma doświadczeń klienta związanych z daną firmą. Obejmuje całość relacji na linii konsument-marka, od momentu uświadomienia sobie, że konkretna firma istnieje, aż do chwili ostatniej interakcji. Oznacza to, że właściwie każdy element tej relacji ma znaczenie. Celem jest optymalizacja doświadczeń klienta.
#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

#EcomersyBasic #45: Czym jest breadcrumbs? Menu okruszkowe bez tajemnic

2022.09.09
Breadcrumbs (z ang. okruszki chleba) to inaczej forma nawigacji na stronie internetowej, która wskazuje, w jakim miejscu w witrynie obecnie się znajdujemy. Na pewno kojarzysz bajkę o Jasiu i Małgosi – jej bohaterowie rzucali za sobą okruszki chleba, aby upewnić się, że nie zgubią się w lesie i odnajdą drogę...
#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

#EcomersyBasic #44: Jak promować sklep na Pinterest. Czy warto?

2022.09.02
Pinterest już dawno przestał być witryną służącą tylko do gromadzenia inspiracji. Dziś to przede wszystkim prężna platforma społecznościowa, której lepiej nie bagatelizować, gdy chodzi o promocję sklepu internetowego. Umiejętne korzystanie z niej może rozpowszechnić znajomość Twojej marki, wygenerować ruch na stronie sklepu, a także znacząco zwiększyć sprzedaż.