Dzisiaj mamy: Środa, 22 Maj 2024

Kolejne możliwości na Facebookowych Randkach

2021.08.23

Od końca października europejscy użytkownicy Facebooka mogą korzystać z Randek. Teraz czekają na nich trzy nowe funkcje. Portal zapowiada, że nawiązywanie znajomości stanie się jeszcze łatwiejsze. O co dokładnie chodzi?

Funkcjonalne opcje

Dzięki ostatnim uaktualnieniom udoskonalone zostanie wyszukiwanie par oraz rozmowy z interesującymi nas osobami. Po pierwsze, możliwe będzie wybranie do dwóch kolejnych lokalizacji w granicach kraju danego użytkownika, co okaże się korzystne dla podróżujących i wycieczkowiczów. Po drugie, pojawi się opcja „Szczęśliwy traf”, która pozwoli na przyjrzenie się potencjalnie interesującym osobom, nie całkiem pasujących do wskazanych preferencji. Po trzecie wreszcie, wprowadzone zostaną tzw. Randki Audio, czyli randki głosowe, polegające na łączeniu się przez czat, aby usłyszeć siebie nawzajem bez włączania kamerek.

Rosnąca sława Randek

Aplikacja randkowa w ramach Facebooka staje się coraz bardziej popularna. W ostatnim roku aż 50% więcej użytkowników korzystało z wirtualnych randek, czyli wideorozmów przez Randki. Dużą gratką jest możliwość dopasowywania się pod kątem hobby. Więcej niż 1 na 4 osoby dzieli się na profilu swoimi zainteresowaniami. Od sierpnia 2020 o ponad 55% wzrosła dzienna liczba wysyłanych wiadomości, które najczęściej wymieniane są w niedziele, ok. godziny 19.

Polecamy