Dzisiaj mamy: Czwartek, 25 Lipiec 2024

Drop Day 2023 coraz bliżej! Co warto wiedzieć?

2023.04.26

9 maja 2023 roku odbędzie się największa bezpłatna konferencja o dropshippingu w Polsce – Drop Day. Internetowe wydarzenie zostało zorganizowane przez Sky-Shop.pl, a jednym z patronów medialnych jest portal ecomersy.pl. Już teraz można się na nie zapisać!

Kto wystąpi na konferencji?

Drop Day 2023 to druga edycja konferencji poświęconej sprzedaży w modelu dropshipping. W ciągu kilku godzin można zdobyć praktyczną wiedzę, która pozwoli rozpocząć działalność w Internecie. W programie znalazło się miejsce na wystąpienia różnych ekspertów, m.in. Kingi Tobały (Sky-Shop.pl), Zofii Babickiej-Klecor (Legal Geek) czy Krzysztofa Mrugalskiego (TaxCoach). Wydarzenie potrwa od godziny 14.00 do 20.00, a podejmowane tematy będą dotyczyć m.in. współpracy z hurtownią dropshippingową, dropshippingu na platformie Allegro bądź rozliczania dropshippingu.

Benefity od partnerów

Partnerzy konferencji Drop Day przygotowali rabaty i specjalne oferty dla uczestników, takie jak 0% prowizji na start + 500 zł do wydania na Allegro, 3 miesiące abonamentu gratis przy zakupie dowolnego pakietu na rok w Sky-Shop.pl, 33% rabatu na dokumenty z Kreatora Legal Geek czy pierwszy miesiąc księgowości GRATIS od TaxCoach. Po zakończeniu konferencji uczestnicy otrzymają pakiet materiałów szkoleniowych.

Polecamy