Dzisiaj mamy: Środa, 22 Maj 2024

Amazon Super – nowy program zniżkowy pojawi się w Polsce

2022.03.24

W Polsce pojawi się nowy program zniżkowy, który zostanie wprowadzony przez Amazona. Będzie można zaoszczędzić nawet do 10%. Najwięcej zyskają użytkownicy usługi Prime, ale nie tylko oni zapłacą mniej.

Jak to będzie działać?

Amazon Super to najnowszy pomysł giganta z branży e-commerce. Polska ma być jednym z pierwszych krajów, w których pojawi się ten program. Część produktów trafiła już do kategorii „Super”, a w jednym zamówieniu będzie można umieścić aż 20 produktów objętych promocją. Dla standardowych klientów pięć produktów oznacza 5-procentową zniżkę, natomiast użytkownicy korzystający z usługi Prime muszą umieścić w koszyku co najmniej 10 rzeczy, jednak w ich przypadku rabat wzrośnie do 10%. Jeżeli ktoś przekroczy liczbę 20 produktów, bonus obejmie 20 najtańszych towarów.

Jakie produkty obejmie promocja?

Amazon zaznacza, że produkty z kategorii „Super” będą się zmieniać. Zniżki nie dotyczą sprzedawców zewnętrznych na Amazon Marketplace. Nie zawierają też kosztów przesyłki. W ofercie Amazon Super znajdzie się przede wszystkim asortyment codziennego użytku, pochodzący zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów czy firm. Polscy użytkownicy mogą cieszyć się usługą Prime od jesieni zeszłego roku, teraz czekają na nich nowe rozwiązania.

Polecamy