Dzisiaj mamy: Środa, 22 Maj 2024

Allegro Smart! będzie droższe

2022.11.07

Użytkownicy Allegro Smart! powinni przygotować się na nadchodzące podwyżki. Od 21 listopada br. roczny abonament wzrośnie do 59,90 zł (obecnie kosztuje 49 zł). To nie wszystko – zwiększy się również minimalna kwota, od której zamówienie będzie darmowe.

Nowy cennik od 21 listopada

Nowe warunki będą obowiązywać wszystkich użytkowników, którzy przedłużą lub wykupią subskrypcję roczną od godziny 9.00 21 listopada 2022 roku. Allegro zapewnia jednak, że zmiany nie działają wstecz – subskrypcje wykupione przed tym terminem nie staną się droższe aż do ich zakończenia. Jeżeli chodzi o minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego gwarantującą bezpłatną dostawę, cena wzrośnie o 5 zł (z 40 zł do 45 zł) w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru i o 25 zł (z 40 zł do 65 zł) w przypadku przesyłek kurierskich. Oprócz tego, zamówienie zostanie dostarczone najwcześniej kolejnego dnia roboczego.

Brak automatycznego przedłużenia subskrypcji

Z kolei bez zmian pozostanie cena miesięcznej subskrypcji Allegro Smart!, która cały czas będzie wynosić 10,99 zł. Firma deklaruje, że ze względu na zmiany nie pobierze automatycznie opłaty w dniu przedłużenia abonamentu, którego również nie przedłuży automatycznie. Zamiast tego Allegro poinformuje każdego użytkownika o tym, że jego subskrypcja się kończy oraz zawiadomi go o nowych warunkach.

Polecamy